Lütfen Yardımcı Olun :( – Onu çok özledim

Soru

Merhaba 25 yaşındayım ve müzik öğretmeniyim. Bundan 4 ay önce benim aşık olmadığım ama sevdiğim biri hayatımdaydı ama bir çok olay oldu ve ondan ayrıldım. Daha sonra birini çok beğendim aşık oldum gibi hissettim ama adamın niyeti çok kötü çıktı ve bu yüzden ayrıldık. Şu an eski sevgilimin gerçekten beni ne kadar çok sevdiğini ve o zamanlar ne kadar şanslı olduğumu düşünüyorum.  Şuan eski sevgilimin  (bir zamanlar ayrılmak için elimden geleni yaptığım sevgilimin) yanında olmak isterdim. Onu çok özledim.

Açıkçası ondan sonra hayatıma birini aldığım için ve ayrılırken bir sürü saçma söz sarf ettiğim için özür dilemeye yüzüm tutmuyor. Birde yaş farkımız 14 tü ve onu fiziksel olarak beğenmiyordum. Ama şuan anladım ki onun gibi şevkatli biri yok galiba.

sizce ne yapmalıyım? Onun da hayatında biri olabilir bu yüzden de çekiniyorum 🙁 🙁 🙁

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Öncelikle bir ilişkiden ne beklediğinizi, nelerin sizi mutlu edeceğini, nelerden vazgeçebileceğinizi doğru tespit etmeniz gerekir. Karşınızdaki kişinin de duygularının olduğunu unutmamalısınız. İlişkilerde ki git-geller kişileri mutsuz eder, ilişkiyi yıpratır. Siz sevmek mi sevilmek mi istiyorsunuz? Tüm bunlara karar verip kendi içinizde bir sonuca ulaştıktan sonra eski partnerinizin karşısına çıkıp çıkmamaya karar vermelisiniz. Eğer fikriniz onunla birlikte olmak yönündeyse, özür dilemekten çekinmeyin bu hatalarınızı kabul ettiğinizi gösterir ona karşı. Ancak bu noktadan sonraki süreçte devam edip etmemek anlamında, ipler karşıdakinin elinde olacaktır.

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

   

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak