Mutlu olamıyorum

Soru

Ben 30 yaş bayanım.eşim çok baskıcı yeni bişy giymeme,bayan komşuma gitmeme izin vermez.en ufak birşeydn kavga çıkarıyo.dışarı çıkmama izin vermiyo.her kavgamızda aşşağlıyo,seni boiadım git babanın evine.çok bunaldm 3 çocuk var.bazen intiharı bile düşünüym.boşanmk istiyorum olmuyor.sürekli mutsuzum.lütfn yardım.

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Evlilikler zaman zaman çeşitli problemlerden çıkmaza girebilir ve çiftler birbirinden uzaklaşabilir. Boşanmayı düşünmeden önce evlilik danışmanlığı almanızı öneririm. Eşiniz kabul etmezse, açık bir dille konu hakkında konuşmaya çalışın, kaygılarınızdan bahsedin. Sorun olan konularda olumlu ve pozitif bir yaklaşım takınmıyorsa bu konuda onu uyarmaya çalışın. Ortak tanıdığınızdan, onun da sevdiği ve saygı duyduğu uygun olan bir yakınınızdan yardım istemeyi eşinizden talep edin. Bu çözümlerin hepsini reddediyorsa, intihar düşüncelerinin de aklınıza geldiğini göz önünde alarak bu kez tek başınıza tecrübeli uzman bir klinik psikolog veya psikolojik danışmana giderek, eşinizin ve ilişkinizin tüm detaylarını anlatarak yardım isteyebilirsiniz.

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak