Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Mutlu olamıyorum

Soru
0 görüntülenme
0

Ben 30 yaş bayanım.eşim çok baskıcı yeni bişy giymeme,bayan komşuma gitmeme izin vermez.en ufak birşeydn kavga çıkarıyo.dışarı çıkmama izin vermiyo.her kavgamızda aşşağlıyo,seni boiadım git babanın evine.çok bunaldm 3 çocuk var.bazen intiharı bile düşünüym.boşanmk istiyorum olmuyor.sürekli mutsuzum.lütfn yardım.

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Evlilikler zaman zaman çeşitli problemlerden çıkmaza girebilir ve çiftler birbirinden uzaklaşabilir. Boşanmayı düşünmeden önce evlilik danışmanlığı almanızı öneririm. Eşiniz kabul etmezse, açık bir dille konu hakkında konuşmaya çalışın, kaygılarınızdan bahsedin. Sorun olan konularda olumlu ve pozitif bir yaklaşım takınmıyorsa bu konuda onu uyarmaya çalışın. Ortak tanıdığınızdan, onun da sevdiği ve saygı duyduğu uygun olan bir yakınınızdan yardım istemeyi eşinizden talep edin. Bu çözümlerin hepsini reddediyorsa, intihar düşüncelerinin de aklınıza geldiğini göz önünde alarak bu kez tek başınıza tecrübeli uzman bir klinik psikolog veya psikolojik danışmana giderek, eşinizin ve ilişkinizin tüm detaylarını anlatarak yardım isteyebilirsiniz.

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

Cevaplandı 0
sevcan 2 sene 1 Cevap 223 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com