Mutsuzluk

Soru

İyi günler hocam Eskisi gibi mutlu değilim. İçime kapanık biri oldum. Önceden dışarı çıkıp spor yapar arkadaşlarla buluşur gezerdim. Şimdi içimden gelmiyor gezmek evden çıkmak istemiyorum. Depresyondayım galiba hocam yardımcı olursanız sevinirim. İlaç önerirsiniz sevinirim.

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: İnsanı karamsarlığa iten şeyin olayları değerlendirme şekli olduğunu bilmelisiniz. Bir durumla ilgili değerlendirmemizin olumsuz ya da kötümser olmasını belirleyen 4 irrasyonel düşünceden biri yada bir kaçı belirleyici olmaktadır. Bunlara düşünce kalıpları da diyebiliriz. Sizde bu kalıplar çerçevesinde kendinizi değersizleştirerek içe kapanmışsınız. Tekrar size iyi gelecek, kendinizi değerli hissettirecek noktalara odaklanmalısınız. İlaç desteği ile ilgili bir psikiyatriste danışmalısınız. İlacın yanında psikoterapi seansıda alırsanız daha faydalı olacaktır. 

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak