Ne yapmalıyım

Soru

öncelikle merhaba

Ben 8 senelik evli üç çocuk annesi bir kadınım. Eşimle severek evlendim ve hala çok seviyorum. Onunda beni sevdiğine inanıyorum. Arkadaşlarımız arasında imrenilerek bakılan bir çiftiz. Ama ailem baştan bu yana eşimle evlenmeme hep karşı çıktı. Aramızı bozmak için her şeyi yaptılar diyebilirim. Halen daha eşime olan bu sevgisizlikşeri devam ediyor. Sürekli bana onu kötülüyorlar eşime Bi hiçmiş gibi davranıyorlar ve ben çok arada kalıyorum ne yapacağımı bilmiyorum. Çocuklarımı bile babası eşim diye sevmiyorlar ve ben bu duruma çok üzülüyorum. Yıprandım artık bu konulardan gitmek istiyorum ailemlemden uzaklaşmak istiyorum ama o da olmuyor lütfen yardım edin

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Bazen çevremizdekilerle fikir ayrılıkları yaşadığımız durumlar olur. Ancak sizin çok uzun bir süreç olmuş. Arada ki zamanda arayı bulabilmek için denemeler yaptığınızı duşunuyorum. Ailede size en yakın olan sizi anlayan kişiyi destek olarak kullanın onun yardımını isteyin. Eşinizin olumlu yanlarını görmelerini sağlayın. Ama eğer olmuyorsa kendiniz ve çocuklarınız için en kaliteli olabilecek şekilde hayatınızı sürdürmeye çalışın, bazen kabullenip şartları en iyi hale getirmek gerekir.

  Klinik Psikolog

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  https://www.sorularlapsikolojim.com/tek-seanslik-terapi/

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak