Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Ne yapmalıyım

Soru
0 görüntülenme
0

öncelikle merhaba

Ben 8 senelik evli üç çocuk annesi bir kadınım. Eşimle severek evlendim ve hala çok seviyorum. Onunda beni sevdiğine inanıyorum. Arkadaşlarımız arasında imrenilerek bakılan bir çiftiz. Ama ailem baştan bu yana eşimle evlenmeme hep karşı çıktı. Aramızı bozmak için her şeyi yaptılar diyebilirim. Halen daha eşime olan bu sevgisizlikşeri devam ediyor. Sürekli bana onu kötülüyorlar eşime Bi hiçmiş gibi davranıyorlar ve ben çok arada kalıyorum ne yapacağımı bilmiyorum. Çocuklarımı bile babası eşim diye sevmiyorlar ve ben bu duruma çok üzülüyorum. Yıprandım artık bu konulardan gitmek istiyorum ailemlemden uzaklaşmak istiyorum ama o da olmuyor lütfen yardım edin

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Bazen çevremizdekilerle fikir ayrılıkları yaşadığımız durumlar olur. Ancak sizin çok uzun bir süreç olmuş. Arada ki zamanda arayı bulabilmek için denemeler yaptığınızı duşunuyorum. Ailede size en yakın olan sizi anlayan kişiyi destek olarak kullanın onun yardımını isteyin. Eşinizin olumlu yanlarını görmelerini sağlayın. Ama eğer olmuyorsa kendiniz ve çocuklarınız için en kaliteli olabilecek şekilde hayatınızı sürdürmeye çalışın, bazen kabullenip şartları en iyi hale getirmek gerekir.

Klinik Psikolog

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

https://www.sorularlapsikolojim.com/tek-seanslik-terapi/

Cevaplandı 0
Keske 2 sene 1 Cevap 152 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com