Ne yapmalıyım

Soru

İyi günler nişanlıyım iki ay sonra düğünüm olacak fakat ben içimde bişeylerin eksik olduğunu düşünüyorum ama ne olduğuna da anlam veremiyorum. Sevgimin azaldığını hissediyorum, evlenince pişman olmaktan korkuyorum ve istediğim hayatın o mu olduğunu sorgulamaya başladım. Nişanlım olan şeyin farkında çok anlayışlı ama ben çıkar yol bulamıyorum ne hissettiğimi bilmiyorum lütfen yardım edin 😔

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarıdan ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Evliliğe hazırlık süreci kimi zamanlarda bireylerde stres ve kaygı yaratabiliyor. Bu duyguları yaşamaniza sebep olan noktaları bulmalısınız. Acaba evliliğin getireceği sorumluluklar mı, özgürlüğun kısıtlanacağı gibi nedenler mi yoksa gercekten sevginin azalması. Aklınızdaki soru işaretlerini çözüp yola devam etmenizi öneririm. Durumu nişanlınızla daha açık şekilde konuşmalısınız. Beklentilerinizi daha net bildirin ona. Gerekirse bir süre erteleyebilirsiniz düğünü.. Yada kısa sürede yol almak istiyorsanız bir cift terapistine gidebilirsiniz.

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak