Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Ne yapmalıyım

Soru
0 görüntülenme
0

İyi günler nişanlıyım iki ay sonra düğünüm olacak fakat ben içimde bişeylerin eksik olduğunu düşünüyorum ama ne olduğuna da anlam veremiyorum. Sevgimin azaldığını hissediyorum, evlenince pişman olmaktan korkuyorum ve istediğim hayatın o mu olduğunu sorgulamaya başladım. Nişanlım olan şeyin farkında çok anlayışlı ama ben çıkar yol bulamıyorum ne hissettiğimi bilmiyorum lütfen yardım edin 😔

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarıdan ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Evliliğe hazırlık süreci kimi zamanlarda bireylerde stres ve kaygı yaratabiliyor. Bu duyguları yaşamaniza sebep olan noktaları bulmalısınız. Acaba evliliğin getireceği sorumluluklar mı, özgürlüğun kısıtlanacağı gibi nedenler mi yoksa gercekten sevginin azalması. Aklınızdaki soru işaretlerini çözüp yola devam etmenizi öneririm. Durumu nişanlınızla daha açık şekilde konuşmalısınız. Beklentilerinizi daha net bildirin ona. Gerekirse bir süre erteleyebilirsiniz düğünü.. Yada kısa sürede yol almak istiyorsanız bir cift terapistine gidebilirsiniz.

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

Cevaplandı 0
Nur 2 sene 1 Cevap 190 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com