Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Normal mi böyle hissetmem?

Soru
6 görüntülenme
0

Merhaba. Ben anestezi uzmanıyım. Ameliyata gelen hastaların anesteziden önceki korkmuş hallerini ayrıca anesteziden sonra ağrı ile uyandılarsa eğer acı içindeki hallerini gördüğümde cinsel açıdan tahrik oluyorum. Hastaları öyle görmek çok hoşuma gidiyor. Hatta bazen lavaboya gidip onları öyle düşünerek tatmin ediyorum kendimi. Bu hislerim normal mi acaba?

Merhaba
Cinsel dürtüler çok kuvvetli olabilmekte ve insan davranışlarında belirleyici gücü bulunmaktadır. Sonuçlarını düşünmeden yapılan hareketlere neden olabilmektedir. Probleminiz maalesef normal sayılamaz. Ancak bu durumdan kendinizi de suçlamayın. Herhangi bir fiziksel temas olmadıkça ve sadece fantazi sınırlarında kalıyorsa ‘hastalık boyutunda bir problem vardır’ diyemeyiz. Ancak bir klinik psikoloğa gidip durumu açıklamanız ve cinsel dürtülerinizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerekecek ve cinsel ihtiyaçlarınızı daha uygun yollarla çözmeyi öğrenmeniz gerekecektir.

Cevaplandı 0
qwerty 2 sene 1 Cevap 199 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com