Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

O OLAY OLDUĞUNDAN BERİ AZALMA OLSADA HAYLA YAŞIYORUM.

Soru
1 görüntülenme
0

merhaba sizlere bi derdimi anlatıcam inşallah yardımcı olabilirsiniz ben 14 yaşındayım 2 yıl öncesine kadar birşeyi yoktum 2 yıl önce yazın hergün nerdeyse iç içe olduğum birini kaybettim gece yatarken o kadar korkuyordumki tir tir titriyordum uyuyamadım nerdeyse o güne kadar hiçbirşeyim yoktu o günden itibaren nerdeyse hergün böyle ölücek gibi bir his oluodu gözlerim kararıodu,insanlar çok değişik geliodu robat gibi diyeyim.Bu 1 ila 2 ay sürdü ondan sonra dahada iyi olmaya başladım işte kararma filan gitti korku filan ama insanlar çok garip gelmeye başladı ölcek gibi oluyorum bazen fakat eskisine göre daha iyiyim arkadaş ortamına girince dalınca unutuyorum o his gidio ama bazen bir anda tekrar gelio işte insanlar robot gibi filan gelio tekrar ama bir anda mutlu olucağım bir haber filan gelince tekrar eski halime geliyorum gene unutuyorum.içimden amaaan boşver diyorum birşey olmaz.1 2 gün geçio gene aynı his gelio içime VE HERŞEYİ ÇOK KAFAMA TAKIYORUM.neyapabilirim tavsiye verebilirmisiniz lütfen Şimdiden teşekkürler

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Yaşamış olduğunuz kayıp durumu sizi fazlaca etkilemiş ve takıntılara neden olmuş. Genelleme yaparak hatalı düşünceler geliştirmiş olabilirsiniz. Ölüm korkunuzun gerçekçi nedenleri olmadığını bilmelisiniz. Doğru psikolojik destek uygulamalarıyla yaşadığınız olum duygusunun ve takıntıların ustesinden gelebilir ve kendinizi çok daha iyi hissetmeye başlayabilirsiniz.

 

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

Konuşma Devam Ediyor 0
RasyonelPsikoloji 4 sene 1 Cevap 219 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com