Ofke kontrolu

Soru

Merhabalar oncelikle

Erkek arkadasimla 6 aydir beraberiz sorunlar yasiyoruz tartisiyoruz bazen kavga ediyoruz kendisi kova burcu ben ise yengec burcuyum karakterlerimiz zit maalesef ama birbirmizi seviyoruz hatta ben kendim benim degismeyen davranislarim yuzumden onu kaybetmekten korkuyorum ve dile getiriyorum ona da maalesef  ben gecmisimden dolayi herkese onyargiliyim fevriyim erkek arkadasim ise degismemi istiyor psikologa gitmeden nasil degisebilirim gitmem sart mi psikologa

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Başlığına öfke kontrolü yazmış olsanızda sanırım yaşadığınız durum öfke kontrolü ile alakalı değil. İnsanı karamsarlığa iten şeyin olayları değerlendirme şekli olduğunu bilmelisiniz. Bir durumla ilgili değerlendirmemizin olumsuz ya da kötümser olmasını belirleyen 4 irrasyonel düşünceden biri ya da birkaçı belirleyici olmaktadır. Bunları bulup işlevsel düşüncelerle yer değiştirmelisiniz. Sizde geçmiş yaşantılarınızdan dolayı genellemeler yaparak hatalı düşünceler geliştirmişsiniz. Bu işlevsiz düşünceleri mantıklı olanlarla değiştirmelisiniz. Ancak bunu tek başınıza yapmanız zor. Destek alarak daha kısa zamanda çözüme ulaşırsınız.

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  https://www.sorularlapsikolojim.com/tek-seanslik-terapi/

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak