Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

ÖLECEKMİŞ GİBİ HİSSEDİYORUM

Soru
5 görüntülenme
0

Öncelikle merhaba , ben 17 yaşında lise öğrencisiyim.Ve dini konulara meraklıyım 2 ay önce ablam odaya ben yarı uykuluyken girmiş ve ben de onu ölüm meleği sandım.O andan sonra üstümde hep bi ağırılık boğazımda daralma hissettim.Ve bu olaydan bir ay sonra psikiyatriye gitdim konuştuk bana anksiyete ilacı yazdı.Ama ben kullanmadım daha sonda iyileşmeye başladım fakat şu son bir aydır yeniden korkuyorum.Namazda ölecekmiş gibi oluyorum aklıma hep kötü şeyler geliyor,derslerime çalışmamaya başladım lütfen yardım edin.Şimdiden teşekkürler.

Ölüm korkusuna bağlı takıntılarınız oluşmuş. Ama bu durum bazen kişinin genel olarak evhamlı ve kaygılı bir kişilik yapısına da bağlı olarak ortaya çıkabilmekte bu durumda kaygı duyulan şey ya da olay değişim gösterebilmektedir. Durumunuzla ilgili bir uzmana gözükmeniz gerekmektedir.

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 5 sene 1 Cevap 264 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com