Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Onursuzlukmu ettim kalmakla

Soru
6 görüntülenme
0

Bir yıldır evliyim,50 yaşındayım evlendiğin insan 67 yasinda aslinda ilk zamanlarda ki sadece bir ay hersey cok guzeldi. Cehennemde gibiyim aylardir son iki ay ,oyle bir siddet uyguladiki kafam kirildi bilegim catladi mosmor yuzum, kendisi savas ga osi kibris 74 den cok kuvvetli olduresiye dovuyor surwkli itaat et doyor. Sonuca gwliyim ekonomik durumun  yok nerwye nasil giderim bilmitorum susup itaat ettigim surece hersey sakin.  onursuzluk ediyorum adam benim evim benim esyam ne dersem o,diyor.

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarıdan ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Bunu onursuzluk olarak değerlendirmeyin, bazen şartlar bizleri bazı şeylere zorluyor olabilir. Ancak sizin yazdıklarınız cok ciddi şiddet içeren durumlar. Mutlaka kendinizi koruma altına alacak bir çıkış yolu bulmalısınız. Diğer aile bireylerinin durumdan haberi yoksa hemen anlatmalı ve destek istemelisiniz.  Her sorunun psikolojik bir çözümü yoktur, sizin durumunuz da kriz yönetimi uygulanmalı ve ilk olarak güvenli bir alana geçmelisiniz. Yakınlarınız veya arkadaşlarınızdan yardım isteyerek şiddet gördüğünüz yerden uzaklaşmanın yolunu bulun. Gerekirse polisi arayın ve sosyal kurumlarına basvurun.

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

Cevaplandı 0
Aslihan64 2 sene 1 Cevap 163 görüntüleme 1

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com