Panik atak

Soru

Ben kendimi dinliyorum hocam dinleyince de kalbimde sanki değişik şeyler ara sıra küt küt diye vurmalar oluyor ama kontrolden geçtim hiç bişey çıkmadı tek kalınca oluyor eşimin ailemin yanında olunca hiç sorun yok paxil ilaç kullanıyorum doktor vermişti ama spermlere etkisi varmı bebek sahibi olmak istiyoruz ben bunu ilaçsız olarak tam olarak nasıl atlatırım yardımcı olun lütfen bi çıkar yol söyleyin

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: İnsanlar kendi kalp atışlarını dinlediklerinde bu atış hızı ve şiddetini daha net duyarlar. Biyolojik olarak bir probleminiz olmadığını söylüyorsunuz. O zaman bu bize durumun psikolojik olabileceğini düşündürüyor. Ancak siz bunu takıntıya çevirmişsiniz. İlaçlarla ilgili sorulara cevap veremiyoruz ne yazıkki bunu bir psikiyatriste sormanız gerekir.  Kalp çarpması sorununuzu aşabilmek için bir psikologtan destek alabilirsiniz.

   

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

   

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak