Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Psikolojik durum

Soru
21 görüntülenme
0

Merhaba ben anne ve babam eşimden hiç şefkat görmedim ve ben bir boşluk içindeyim ben çok aşırı dugusal biriyim herkesi kedim gibi bilen fakat ailem ve eşim neden bana böyle davranıyorlar hep yanlızım evde etrafıma bakıyorum boşluk içindeyim annem beni hala dışlar küçük düşürür her yerde acaba benmi kötüyüm diye düşünüyorum herkes tarafından dışlanınca çünkü annem bana hep dayakla saldırdı ben kendimi artk boşluk içinde hissediyorum sürekli ağlamak geliyor içimden belki intihar kurtuluşum olurmu düşüncesiyle artk herkesden nefret ediyorum bu konuda beni aydınlatırmısınız..

Öncelikle intiharın bir çözüm olmadığını bilmelisiniz ve bu düşüncelerden uzak durmalısınız. Boşluk duyguları yaşamda kendinizi konumlayamamaktan kaynaklanıyor. Yapmanız gereken hiçbir şey olmadan kendinizi dünyada nasıl konumlayacağınızı keşfetmekten geçiyor. Yani çevrenizde hiç kimse olmasaydı sizi siz yapan unsurlar neler olurdu? Tek başınıza iç dünyanızda yapacağınız böyle bir gezinti oldukça zorlayıcı bir iştir. Bir uzmanın eşliğinde yapmanızı tavsiye ederim. Daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 5 sene 1 Cevap 131 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com