Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Psikolojik Hava Acligi

Soru
0 görüntülenme
0

Merhaba’

Ben Emre Turan 16 yaşındayım, 2018 haziran ayında geçirdiğim enfeksiyondan sonra psikolojik hava açlığı çekmeye başladım ama okullar açılınca gecti. 2019 haziran ayında enfeksiyon geçirdiğim yere tekrar gittim ve gittiğim yerden döndüğümde beri hava açlığı çekmeye başladım. Bu durumdan çok şikayetçiyim bu sene okumak icin baska bir ülkeye yerlesicem ve rahatlamak istiyorum çünkü beni hem spor hayatımda hem de normal hayatımda olumsuz etkiliyor, bana ne gibi seyler önerirsiniz? Bir an önce geçmesini istiyorum. Çok tesekkurler. 🙂

Merhaba

Psikolojik hava açlığı sözünüzden tam olarak ne anlatmak istediğiniz belli olmamakla birlikte, yaşadığınız stresi bir profesyonel meslek uzmanı (psikiyatrist, klinik psikolog veya psikolojik danışman) ile yüz yüze konuşmanızı tavsiye diyorum. Sorunlarınız için en kısa zamanda bir uzmana başvurun.
Psikolojik açlık derken sosyal ilişki azlığını kastediyorsanız elbetteki yurt dışına çıktığınıza bu durumu daha çok yaşayabilme olasılığınız yüksek. Bu kararınızı tekrar gözden geçirmeniz yararlı olacaktır.

Cevaplandı 0
emre turan 2 sene 1 Cevap 174 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com