Psikolojik Hava Acligi

Soru

Merhaba’

Ben Emre Turan 16 yaşındayım, 2018 haziran ayında geçirdiğim enfeksiyondan sonra psikolojik hava açlığı çekmeye başladım ama okullar açılınca gecti. 2019 haziran ayında enfeksiyon geçirdiğim yere tekrar gittim ve gittiğim yerden döndüğümde beri hava açlığı çekmeye başladım. Bu durumdan çok şikayetçiyim bu sene okumak icin baska bir ülkeye yerlesicem ve rahatlamak istiyorum çünkü beni hem spor hayatımda hem de normal hayatımda olumsuz etkiliyor, bana ne gibi seyler önerirsiniz? Bir an önce geçmesini istiyorum. Çok tesekkurler. 🙂

0

Cevap ( 1 )

  1. Merhaba

    Psikolojik hava açlığı sözünüzden tam olarak ne anlatmak istediğiniz belli olmamakla birlikte, yaşadığınız stresi bir profesyonel meslek uzmanı (psikiyatrist, klinik psikolog veya psikolojik danışman) ile yüz yüze konuşmanızı tavsiye diyorum. Sorunlarınız için en kısa zamanda bir uzmana başvurun.
    Psikolojik açlık derken sosyal ilişki azlığını kastediyorsanız elbetteki yurt dışına çıktığınıza bu durumu daha çok yaşayabilme olasılığınız yüksek. Bu kararınızı tekrar gözden geçirmeniz yararlı olacaktır.

    "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak