Pskiyatri

Soru

İyi günler ben 27 yaşında bir bayanın 15 yaşımdan beri psikolojik sıkıntılarım var ve hiç tedavi olmayı düşünmedim taaki 22 23 yasıma kadar aklı dengemi kaybettim insanların bana zarar vereceğini düşündüm bana saldıracaklarını eve polis gelip beni götüreceğini sanıyodum kapıyı kimseye acmıyodum içimde sürekli korku ile yaşıyodum ve bunun gibi bir sürü aklı karışık durumlar birgün bir tanıdığım vasıtasıyla pskiyatri ye gittim ve az ve öz bisekilde durumumu anlattım bana abizol diye bir ilaç verdi 3 sene kullandım ve maddi sıkıntılarım dan dolayı ilacı temin edemiyorum reçetesiz olmaz diyorlar bende ona eşdeğer reçete olmadan ignis diye bir ilaç alıyorum ilacı kullanma yı bıraktığım zaman hastalığım tekrarlıyo ve cok acı çekiyorum sorum şu ben pskiyatri gitsem bana ne derecede rapor verirler   eklemek istiyorum annem de 10 yıldır ağır pskiyatri tedavisi görüyor ve raporu var

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Anlattıklarınızdan durumunuzun ciddi olduğunu anlıyorum. Sizin durumunuzda ilaç kullanımı çok önemlidir. İstediğiniz zaman kullanma yada bırakma gibi bir durumunuz olamaz. Vakit kaybetmeden bir psikiyatriste gidip rapor almalısınız. Geçmiş tedavinizi ve aile oykunuzu anlattığınızda doktorunuz gerekli yönlendirmeyi ve tedavi planını yapacaktır.

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak