Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Pskiyatri

Soru
6 görüntülenme
0

İyi günler ben 27 yaşında bir bayanın 15 yaşımdan beri psikolojik sıkıntılarım var ve hiç tedavi olmayı düşünmedim taaki 22 23 yasıma kadar aklı dengemi kaybettim insanların bana zarar vereceğini düşündüm bana saldıracaklarını eve polis gelip beni götüreceğini sanıyodum kapıyı kimseye acmıyodum içimde sürekli korku ile yaşıyodum ve bunun gibi bir sürü aklı karışık durumlar birgün bir tanıdığım vasıtasıyla pskiyatri ye gittim ve az ve öz bisekilde durumumu anlattım bana abizol diye bir ilaç verdi 3 sene kullandım ve maddi sıkıntılarım dan dolayı ilacı temin edemiyorum reçetesiz olmaz diyorlar bende ona eşdeğer reçete olmadan ignis diye bir ilaç alıyorum ilacı kullanma yı bıraktığım zaman hastalığım tekrarlıyo ve cok acı çekiyorum sorum şu ben pskiyatri gitsem bana ne derecede rapor verirler   eklemek istiyorum annem de 10 yıldır ağır pskiyatri tedavisi görüyor ve raporu var

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Anlattıklarınızdan durumunuzun ciddi olduğunu anlıyorum. Sizin durumunuzda ilaç kullanımı çok önemlidir. İstediğiniz zaman kullanma yada bırakma gibi bir durumunuz olamaz. Vakit kaybetmeden bir psikiyatriste gidip rapor almalısınız. Geçmiş tedavinizi ve aile oykunuzu anlattığınızda doktorunuz gerekli yönlendirmeyi ve tedavi planını yapacaktır.

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

Cevaplandı 0
Seraa 2 sene 1 Cevap 135 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com