Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

SEVGİLİM BENİ TERK ETTİ

Soru
19 görüntülenme
0
İYİ GÜNLER, 10 AYLIK BİR İLİŞKİM VARDI AİLESİNE AKRABALARINA KADAR TANIYORDUM BENİ KIZLARI BİLDİLER EVLENECEKTİK HEP BÖYLE DİYORDUK FAKAT BEN BAZI ŞEYLERİ ABARTTIM ÇOK KISKANDIM ÇOK YORDUM ÇOK BUNALTTIM HATA BENDE HEP BENİ SEVSİN İSTEDİM BENCİLLİK ETTİM ŞİMDİ HATALARIMIN FARKINDAYIM FAKAT GERİ DÖNDÜREMEDİM..CUMA GÜNÜ BÜYÜK KAVGA ETTİK EVİNE GİTTİK ANNESİYLE BERABER OTURUP KONUŞMAK İSTEDİK AYRILMAK İSTİYORDU SONRA BAĞIRDI ÇAĞIRDI SANA SON ŞANS DEDİ DÜZELECEĞİNE HİÇ GÜVENMİYORDU ÇÜNKÜ DAHA ÖNCE YAPMAYACAĞIM DEDİĞİM ŞEYLERİ YAPMAYA DEVAM ETMİŞTİM..O DA HALİYLE PEK GÜVENİLİR BİR ŞEKİLDE YAKLAŞMADI NEYSE O GÜN ÖYLE GEÇTİ 5 GÜN BEKLEDİM NE SIK ARADIM NE GÖRÜŞTÜK NE DOĞRU DÜZGÜN YAZIŞTIK DÜŞÜNME PAYI DA VERDİM 5 GÜN İÇİN BENİ ÖZLEDİĞİNİ SÖYLÜYORDU KENDİ İSTEĞİYLE ARIYORDU DÜN KENDİ İSTEĞİYLE BULUŞMAK İSTEDİ BULUŞTUK SOĞUKTU BANA KARŞI GÜLMÜYO PEK KONUŞMUYORDU GÜLDÜRMEYE ÇALIŞTIM ELİMİ BİLE TUTMADI SICAĞI BAHANE ETTİ..BEN YİNE ALDIRIŞ ETMEDİM BİRAZ BİZİM KONUYU BİRAZ İŞ GÜÇ KONUŞTUK AYRILDIK..SONRA EVE GİDİNCE ARADIM SORDUM BUGUN IYI DEĞİLDİN HAYIRDIR PROBLEM Mİ VAR DEDİM BENİ GÖRDÜĞÜNE SEVİNMEDİN Mİ SEVİNMEMEKLE İLGİSİ YOKTA SOGUKTUM SANA KARSI O YUZDEN PEK ICIMDEN BISEY GELMEDI BİR HEVESLE GELDİM AMA MODUM DÜŞTÜ BULUŞUNCA DEDİ SENİ İSTİYORUM AMA YAPAMIYORUM SENİNLE DEDİ ÇOK KIRDIN ÇOK YIPRANDIK DEDİ  BANA ZAMAN TANI DÜZELİRİZ UMARIM DEDİ BENDE EĞER MUTLU DEĞİLSEN BENİ ÜZMEMEK İÇİN BENLEYSEN BİTİR DEDİM AÇIKÇASI ÖYLE DEDİ SEVMEKLE ALAKASI YOK AMA İSTEMİYORUM GELECEĞİMİZ GÖRDÜM DEDİ VE HERYERDEN ENGELLEDI FOTOLARIMIZI SİLDİ ONA ULAŞAMIYORDUM AİLESİNİ ARADIM HELALLİK İSTEDİM AMA BEN ONU SEVİYORUM VE KAYBETMEK İSTEMİYORUM HALA ONU KAZANMAK İÇİN SON ŞANSI KULLANDIM AMA O ŞANSI KENDİSİ GERİ ÇEKTİ AYNI İSYERİNDE ÇALIŞIYORUZ VE SIRF BENİ GÖRMEMEK İÇİN GECE VARDİYASINA GEÇTİ BENDEN KAÇIYOR ÜZÜLMEMEK İÇİN 31 YAŞINDA BEN 23 YAŞINDAYIM ANLAM VEREMİYORUM BİTSİN İSTEMİYORUM ONA ULAŞMAYADA ÇALIŞMIYORUM ARTIK CANIM ACIYOR AYNI İŞYERİNDE HERYER BİZLE DOLU DIŞARDA BİZİ GÖRÜYORUM HEP VE ÖYLE HOVARDA BİRİ BİLE DEĞİL BÜTÜN GÜN UYUYOR İŞE GİDİYOR BAŞKA YAPTIĞI BİŞEY YOK KALBİNİ ISITMAK İSTİYORUM AMA GERİ DÖNMEZ BİLİYORUM BAN YARDIMCI OLURMUSUNUZ SIRF ONUN İÇİN İŞİMİ BIRAKMAK ÜZEREYİM

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarıdan ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Kendinizi karamsarlığa sürüklemeyin. Bu olumsuz düşünce kalıplarından kurtulup kendinizi dibe çekmekten vazgeçmelisiniz. Romantik ilişki yaşama isteğinizi sizi koşulsuz seven, muhabbet edebildiğiniz, paylaşımda bulunabildiğiniz, birbirinize anlayışlı ve yardımcı olabildiğiniz kişilerle sağlıklı bir şekilde yaşamanızı tavsiye ederim. Onun da hayatta bazı tercihleri olabilir. Belki biraz daha zaman vermeli üzerine gitmemelisiniz. Ondan ayrılmış olmanız hayatınızı felaketleştirme boyurtuna dönmemeli,  sonuç ne olursa olsun siz değerlisiniz.

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

 

Cevaplandı 0
AYSENUR 2 sene 1 Cevap 233 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com