sevgilinin başkasıyla evlenmesi…

Soru

hocam merhaba..
belki de cevabı olmayan bir soru , saçma bir durumu size danışmak istiyorum.

Şu aralar hiç bir şeyi sağlıklı düşünemiyorum.
Yaklaşık 5 senedir süren ilişkim bitti, ilişkiyi ilk bitiren ben oldum.. ama çok pişman oldum.. barışmak istedim olmadı.. ve şimdi sevdiğim kız başka birisiyle evlendi.. son 6 ay içinde kadar verdi ve evlendi.. sevmediği birisi ile evlendi.. bunu biliyorum..
çünkü yaş sorunlarından dolayı bir an evvel evlenmek istiyordu..
….
yaşadığı şehre gidip konuşmak istiyorum.. umutsuzum biliyorum.. ama ne yapmam gerektiğini sağlıklı düşünemiyorum.. yardımınız ve öneriniz nedir acaba ?

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Biten bir ilişkinin yasını tutmak ya da pişmanlığını yaşamak kişiyi yoran bir süreçtir. Ancak böyle bir durumda yapmanız gereken önünüze bakmaktır. Sonuçta karşınızdaki kişi yetişkin bir insan ve istediği kararı vermekte özgür. O evlenmek istemiş ve siz 5 yıllık ilişkiniz olmasına rağmen ayrılmışsınız belkide ona istediğini verip evlenen biriyle gerçekten mutludur bunu bilemeyiz. Sizin yapacağınız şey hayata kaldığınız yerden devam etmek.

   

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak