Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Sık Duygu değişimi ve Uyku problemi

Soru
0 görüntülenme
0

Merhaba bu siteye bu problemimi anlatmak icin kaydoldum. 15 yaşındayım. Cok hizli duygularim değisiyor. Arkadaşlarimla mesajlasiyorum gayet mutluyum enerjiğim. Kimseye hic bi sey belli etmiyorum. Ama eve geliyorum duygularim hemen değişiyor. Oyle bi depresif bi hal aliyor ki bogazim dugumleniyor direkt. Gecelerini hic anlatmiyim. Yatagima gidiyorum ve ortada hic bir sorun yokken(gerçekten bi derdim çok yok) ağlamaya başliyorum. Gece 5e kadar kafam cok mesgul oluyor. Sarki dinlemeye duygusal film izlemeye korkar oldum. Bir keman sesi bile duysam cok duygulaniyorum direkt gozlerim doluyor. Ama 5 dakika sonra cilginca dans edebilecek duruma geliyorum. Geceleri hic bir sekilde uyuyamiyorum.5 e 6 ya kadar tavani izleyip agliyorum. Yanimda birinin oldugunu hayal ediyorum. Yatagimin ayak ucunda oturmus gibi dusunuyorum. Okul zamani bile boyle 1 saat uykuyla okula gidiyorum ama cogu arkadasimdan enerjik oluyorum. Lutfen yardim edin…

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarıdan ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı:  Yaşınız gereği duygu durum değişikliklerini yoğun yaşamanız normal . Ancak bunun ne kadar süredir devam ettiği hayatınızı ne kadar etkilediği önemlidir. Tek başınıza kaldığınız zamanları azaltmalı, sizi etkileyen film, müzik dinleme gibi etkinliklerden uzak durmalısınız. Daha çok mutlu olduğunuz yerlerde vakit geçirmeli, arkadaş gruplarına dahil olmalısınız. Gün içinde enerjinizi yeteri kadar atarsanız akşam uyumanız kolaylaşacaktır. Kendinizi takip edin belirtiler bir süre daha devam ederse  öncelikle bu durumu ailenizle paylaşmalı onların desteği ile bir uzmandan yardım almanız daha doğru olacaktır.

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

Cevaplandı 0
Hvies 2 sene 1 Cevap 193 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com