Sıkıntı stres

Soru

İy günler hocam öncelikle yaklaşık 10 gündür içimde korku sıkıntı stres daralma sanki nefes alamama gibi durum var Allah’a şükür bilincim yerinde göğsümde daralma var göğsümde sanki işkenceyle sıkıyorlar göğsümde daralma oldumu sıkıntı stres korku kalp krizi gecirecem zannediyorum sıkıntı stres yüzünden çok idrara cikiyorum özelikle işe başlarken oluyor daha önce böyle rahatsızlık yaşamadım keyifliydim neşeliydim şimdi o eser kalmadı içimde korku sıkıntı oldumu duramıyorum bu rahatsızlık tan kurtulmam şansım var mı ne yapmam gerekiyor bana bilgilendirir misiniz

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Öncelikle biyolojik bir problem olup olmadığını anlamak için doktora gitmelisiniz. Son zamanlarda sizi strese sokan sıkıntı yaşatan her türlü olayı gözden geçirmelisiniz. İnsanı karamsarlığa iten şeyin olayları değerlendirme şekli olduğunu bilmelisiniz. Bunlar kişinin geliştirmiş olduğu hatalı düşüncelerdir. Sizi karamsarlığa iten de bu düşünceler olabilir.  Uygulama yapılması ve düşünce çerçevenizin işlevsiz ve sonuca götürmeyen kalıplarından çıkartılması gereklidir.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  https://www.sorularlapsikolojim.com/tek-seanslik-terapi/

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak