Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Sıkıntı stres

Soru
25 görüntülenme
0

İy günler hocam öncelikle yaklaşık 10 gündür içimde korku sıkıntı stres daralma sanki nefes alamama gibi durum var Allah’a şükür bilincim yerinde göğsümde daralma var göğsümde sanki işkenceyle sıkıyorlar göğsümde daralma oldumu sıkıntı stres korku kalp krizi gecirecem zannediyorum sıkıntı stres yüzünden çok idrara cikiyorum özelikle işe başlarken oluyor daha önce böyle rahatsızlık yaşamadım keyifliydim neşeliydim şimdi o eser kalmadı içimde korku sıkıntı oldumu duramıyorum bu rahatsızlık tan kurtulmam şansım var mı ne yapmam gerekiyor bana bilgilendirir misiniz

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Öncelikle biyolojik bir problem olup olmadığını anlamak için doktora gitmelisiniz. Son zamanlarda sizi strese sokan sıkıntı yaşatan her türlü olayı gözden geçirmelisiniz. İnsanı karamsarlığa iten şeyin olayları değerlendirme şekli olduğunu bilmelisiniz. Bunlar kişinin geliştirmiş olduğu hatalı düşüncelerdir. Sizi karamsarlığa iten de bu düşünceler olabilir.  Uygulama yapılması ve düşünce çerçevenizin işlevsiz ve sonuca götürmeyen kalıplarından çıkartılması gereklidir.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

https://www.sorularlapsikolojim.com/tek-seanslik-terapi/

Cevaplandı 0
Srkn ermek 2 sene 1 Cevap 154 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com