Şizofrenmişim ben

Soru
 • Merhaba iyi gunler kendimi cok kotu hissediyorum hep sevdiklerimle ilgili saçma saçma şeyler kuruyorum canlarını yakıyorum kurdugum cumlelerle kız arkadasım var 3 senelik hepnonu istemsizce üzüyorum bana guvenimi kırıcak hiçbirşey yapmadı ona deli gibi aşıgım eminim oda bana aşık ama o ndan hrp supheleniyorum uyurken bile o baska seyler dusunup kafamda kuruyorum uyanınca hep kavga ediyoruz ve bir yerlere dalıyorum aklımdan cok sey geçiyor korkuyorum kıbırdadıgımda aklımdan geçen hiçbirşeyi anlamıyorum unutuyorum

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı:  Bahsetmiş olduğunuz belirtilerden başlıkta yazdığınız gibi şizofren olup olmadığınızı anlamak zor daha detaylı bir muayene olmanız gerekir lütfen geciktirmeden en yakın zamanda bir psikiyatri uzmanından randevu alın. Kendisi sizi yönlendirecektir eğer uygun görürüse ilaç tedavisi başlanır, belirtilerin günlük yaşımınıza olan etkisini azaltmak amacıyla terapiyle desteklemeniz gerekebilir.

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak