Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Sosyal fobi

Soru
7 görüntülenme
0

Trabzon.kız.20 yaşındayım. İnsanlarla konuşurken çok heyecanlanıyorum. Bi öğretmen adayıyım ama çok çekingenim. Sunum korkumu yenemiyorum bir türlü ve bunun için dideral ilacını kullandım. Sosyal fobim olduğunu düşünüyorum bana yardımcı olur musunuz lütfenn.
Sınıfta Kalbimin hızlı atmasını elinin titremesini engelleyemiyorum. Bazen okulu bırakmayı bile düşündüm. Ne yapmam gerekiyor. Teşekkür ederim şimdeden

Merhaba, sosyal ortamlarda yaşadığınız gerginlik benlik algınız ve özgüveninizle ilgili ortaya çıkmış olabilir. Kişiler bu tip durumlarda kendilerine bakılıyormuş gibi düşünsel takıntılar oluştururlar. Bu takıntılara neden olan hatalı inanışlarınız olabilir. Bilişsel terapi yöntemleriyle hatalı inanışları akılcı olanlarla değistirebilirsiniz. Bu konuda uzman desteği almanız iyi olacaktır.

Konuşma Devam Ediyor 0
RasyonelPsikoloji 5 sene 1 Cevap 130 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com