Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Stres=Sinir

Soru
16 görüntülenme
0

“Merhabalar Kolay Gelsin 22 Yaşındayım İlişki Öncesi Kasıntı oluyor karşımdaki kişiden utanıyorum çekiniyorum oda penisin zor bela ereksiyon olmasına sebeb oluyor yardımcı olurmusunuz ne yapmayalım lütfen”
Normal Hayattada Arkadaşlarım Bakarım kımse hiç bir şeyi takmaz ben çok her şeyi sorun ederım çok aşırı sınırlıyım çabuk sinirleniyorum yardmcı olurmusunuz banada
Adana } Erkek

Düşüncelerinizi yönetebilirseniz sorununuzun üstesinden gelebilirsiniz. Her şeyi düşünüyorum demişsiniz, sanıyorum bir çok şeyi olumsuz olarak düşünüyorsunuzdur. Bu durum olaylar düşündüğünüz gibi gelişmese de hatta bazen düşündüğünüz olay olmaya da bilir, sizin psikolojinizi olumsuz etkiler. Bu konuda uzman desteği almanızda fayda var. Çünkü durum ereksiyon problemi yaşamanıza neden olmaya başlamış. Psikolojik durumumuza bağlı ikincil sorunlar artabilir. Bu nedenle uzman desteği öneriyorum.

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 5 sene 1 Cevap 125 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com