Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Takıntılar

Soru
0 görüntülenme
0

Merhabalar iyi çalışmalar.

Ismım büşra 24 yasindayim bursada yasiyorum.

Benim hakim olamadığım takıntılarım var beynim sürekli birşeyler üretiği adeta benimle konusuyo sanki aklımı ele almaya calsiiyo surekli  olur olmaz herseyi takinti yapiyorum. Özel hayatımı günlük yaşantımı ailemi çok etkiliyor sürekli endişe şüphe içindeyim. Hiç mutlu degilim sürekli kendi kendime içimden konuşuyorum. Hep bi sıkıntı çıkarıyorum.

Söyle anlatayım.duzenli giden bir ilişkim var ve sürekli baskı kuruyorum sıkıyorum bunalıyorum. Nerdesin ne yaptin yalan atiyosun orda değilsin kimlesin kim var resim at neden sessiz kknusuyosun. Telefonu çalar kim aradı kim yazdı bende bakayim neden telefonun sessizde korkun mu var  neden telefon cebinde masaya koy  annesine gider neden gidiyosun niye çağırdı  annene gitmiyorsun arkadaşına gider inanmam kim var orda evde değilsin resim at kız arkadaşları orda deme yalan atiyosun yolda yürürüz neden kıza baktin kim o kız ortama gireriz maşallah ne sohbet ettin kızlarla neden elimi tutmuyosun niye beni sevdigin i söylemiyosun beni sevdigini soyle sen baskasiyla konusuyosun inanamicaniz daha beter takıntılarım var yemin ederim kurtulmak istiyorum basim cok agriyo uykularima giriyo hic mutlu degilim yardim edin

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Bahsettiğiniz sesler ve takıntılar ne zamandır var bilmiyorum ama söyledikleriniz patolojik bir durumunuz olabileceğini düşündürüyor. Netleştirmek için mutlaka psikiyatrik muayene olmanızda yarar var. Takıntılarınızın nedeninin de bahsettiğiniz sesler olabileceğini düşünüyorum. Belirtiler giderek çoğalabilir ve kontrolünüzü devam ettiremeyebilirsiniz. Diğer sosyal iliskilerinizide etkilenebilir. Bu tek başınıza üstesinden gelebileceğiniz bir durum değil. Bir psikiyatri uzmanına muayene olduktan sonra önereceği tedavi yöntemini uygulamalısınız.

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

 

Cevaplandı 0
Busraergin24 2 sene 1 Cevap 271 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com