Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

takıntılık

Soru
19 görüntülenme
0

merhabalar ben sürekli düşüncelere takılı kalıyorum mesela aklıma bir düşünce takılıyor sürekli onu düşünüyorum cevabını arıyorum buluyorum rahatlama oluyor sonra düşünce yine geri geliyor mesela geçen berbere gittim berbere alkölü sigarayı bıraktım dedim oda bana alkolü bıraktın anlıyorumda sigarayı nasıl bıraktın dedi bu da bende takıntılık yaptı sürekli bunu tekrarlıyorum acıba bana alkölü bıraktın anlıyorumda sigarayı nasıl bıraktın anlamıyorum mu dedi yoksa sigarayı nasıl bıraktın anlıyorumda alkçlü nasıl bıraktın anlamıyorum mu dedi hep bunu düşünüyorum aklımdan çıkmıyor sıkıntı yapıyor yada aklımda çeşitli hayaller üretiyorum ve o hayal ettiğim şeyin doğru cevabını arıyorum sonra buluyorum geçici rahatlıyorum sonra yine hayal geliyor busef farkılı cevaplar arıyorum sıkıntım nedir bilgi verirseniz sevinirim bahcesi2222@hotmail.com erkeğim yaş 26

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı:Takıntılı davranışlar bir çok kişide olabilmektedir. Genellikle bu tip takıntılı davranışlarda artış olabilmekte veya başka davranışlar şeklinde devam edebilmektedir. Takıntılara olayla ilgili hatalı inanışlarımız neden olabilir. Bunları durdurmayı denemelisiniz ancak bu tek başınıza üstesinden gelebileceğiniz bir durum değil bu nedenle bir uzmandan destek almanızı öneririm.

 

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

 

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 4 sene 1 Cevap 210 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com