Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Unutamamak

Soru
18 görüntülenme
0

Merhaba, kız arkadaşım normalde kaldıramayacağım bir hata yapmıştı bana. Bu yaptığının normal olduğunu söyledi hep. Ancak hatayı yaptığında, bir daha yapmayacağına dair söz de veremedi. Tekrar yapabilirim dedi.. Ancak ben bir daha beni böyle kırmak istemeyeceğini düşündüm ve affettim. 6 ay kadar geçti üstünden, bir kez daha oldu aynı olay.. Yine üzüldüm.. Tekrar affettim onu. Ama bu sefer bir daha yapmayacağına söz verdi. Verdiği sözü kesinlikle tutacağına eminim. Ancak sorun şu ki, eskiden olmuş bu iki hata beni hiç rahat bırakmıyor. Olmadık yerde aklıma geliyor ve tüm mutluluğumu alt üst ediyor. Moralim bozuluyor, üzülüyorum tekrardan.. Bundan nasıl kurtulabilirim?

Merhaba, kız arkadaşınız ilk seferinde tekrar yapabileceğini size açıkça belirtmiş, ikincide ise söz vermiş. Sozunu tutup tumayacağını görmek için ona zaman vermelisiniz. Güven oluşturmak zaman alan bir süreçtir. Eski problemlere takılarak yol alamazsınız onları çözümleyerek devam etmelisiniz. Unutamama sorununuzun ya da sıkıntınızın şu nedenle kaynaklanıyor olduğunu söylemek şu aşamada yanıltıcı olacaktır. Kız arkadaşınıza da bu durumdan bahsedebilirsiniz, çift terapisi almak size iyi gelebilir.

Konuşma Devam Ediyor 0
RasyonelPsikoloji 5 sene 1 Cevap 165 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com