uyku problemi

Soru

merhaba tuğba er ben bende uyku problemi var geceleri uyumakta zorluk çekiyorum uyuyamıyorum.Ayrıca bebek tedavisi görüyorum. Bebek tedavisi için kullandığım ilaçlar var. Glifor (şeker ilacı) ve genol f iğneleri (yumurta büyütücü ilaçlar) . Kadın doğum Doktorum pek deprosyon ilaçları kullanmam taraftarı değil. ancak sormak istiyorum daha önce br doktor bana tolvon (5 mg) vermişti. Bu ilacı kullanmam diğer ilaçlarla etkileşim yaparmı. Kullanmamda bir sakınca varmı . tel:05358592927 gmail.tugbayz@gmail.com

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarıdan ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Kullandığınız ilaçlarka ilgili sorularınızı doktorunuza sormalısınız en iyi bilgiyi kendisi verecektir. Uyku probleminizin ne zamandır devam ettiği, gecede kaç saat uyuduğunuz, gün içindeki yorgunluk dereceniz hepsi bizim için onemli ve cevaplanması gereken sorular. Belkide bir uyku bozukluğunuz soz konusu olabilir. Bununla ilgili bir uzmnadan destek almalısınız.

   

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

   

Cevap bırak