Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Uyum Bozuklukları

Soru
0 görüntülenme
0

Merhaba Hocam Askeri Personel Olarak Görev Yapmaktayım. Branşım Komando Piskyatriden Muane Oldum Ve Bana F.43.2 Uyum Bozukluğu Tanısı Koydu Paxera İlaç Kullanıyorum Hastanede Heyete Girdiğim Zaman Komando Olamaz Branş değişikliği alabilir miyim?

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Merhaba Hocam Askeri Personel Olarak Görev Yapmaktayım. Branşım Komando Piskyatriden Muane Oldum Ve Bana F.43.2 Uyum Bozukluğu Tanısı Koydu Paxera İlaç Kullanıyorum Hastanede Heyete Girdiğim Zaman Komando Olamaz Branş değişikliği alabilir miyim?

Sorunuzun cevabı: Askeri yönetmelikleri bilmemekle beraber, bu konudaki diğer kararları araştırmanızı tavsiye ederim. Diğer uygulamalar nedir? benzer vakalarda ne gibi işlemler yapılmıştır, araştırın, büyük ihtimalle aynı uygulama size de yapılacaktır. Devlet kurumlarında böyle durumlarda her zaman için yönetmeliklere bağlı hareket edilir.
Uyum bozukluğu tanısı için şunu söylenebilirim, psikolojik danışmanlık alarak iyileşebilecek bir problemdir. Uyum bozukluğu, psikolojik rahatsızlık olarak kalıcı – iyileşemez bir rahatsızlık sınıfına girmez. Ancak tabi ki yaşadıklarınızı siz daha çok biliyorsunuz, her stres her kişi de aynı olumsuz etkiyi yapar diye bir koşul yok, siz daha çok etkinirsiniz bir başkası çabuk atlatır – burada kesin konuşmak doğru olmayacaktır. Sivil hayatta olsa idiniz istirahat verilirdi, ve terapiye gitmeniz istenirdi. Askeri yönetmeliklerde ne yazıyor, benzer vakalarda neler yapılmıştır maalesef bilgim yok.

Cevaplandı 0
Polat1967 2 sene 1 Cevap 152 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com