Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Üzgün sıkıntılı ve ağlama isteğiyle dolu hissediyorum Ne yapmalıyım ?

Soru
0 görüntülenme
0

Tam anlamıyla ne zaman başladı emin değilim ama birkaç yıldır kendimi hiçbir zaman normal hissedemedim. En mutlu zamanlarımda bile üzgün sıkıntılı ve ağlama isteğiyle dolu hissediyorum. Kendime sürekli senden çok daha zor durumda olanlar var kendini topla diyorum ama hiçbir işe yaramıyor. Çoğu zaman bazen çok yiyorum bazen hiç yemek yemiyorum bazen kalkamıyorum bazen de hiç uyumuyorum. Kendime zarar vermeyi çoğu kez denedim verdim de ama ne yapacağımı bilmiyorum her zaman ki gibi çaresiz hissediyorum ve bu sorunları aileme söylesem sadece dalga geçip ciddiye almazlar.Tekrar normal hissedebilmek için ne yapmalıyım ?

Öncelikle bir psikiyatrise başvurmanızda yarar var. Daha sonra psikoterapi desteği almalısınız. Durumunuzun değişmeden birkaç senedir sürüyor olmasını, uzun bir süre olarak değerlendirmek durumundayız. Olumsuz psikolojik durumların uzun süre devam etmesi çözümlerinin de destek almadan sağlanmasını zorlaştırmaktadır. Bu nedenle gecikmeden bir psikiyatrise başvurmalısınız.

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 4 sene 1 Cevap 226 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com