Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Yardım

Soru
0 görüntülenme
0
  1. Kendimi çok kötü çok değersiz hatta berbat hissediyorum kendimle barşımiyorum kendimi affedemiyorum ben kimim bilmiyorum.Fazlasıyla asosyel biriyim bundan hiç olmayacal şekilde memnundum taki çevremdeki istisnasız herkes tanımadığım kişiler bile beni kendimden nefret ettirene kadar topluluklardan nefret ediyorum insanlarla konuşmak istemiyorum hatta öyleki artık konuşmak istesem bile konuşamıyorum tabularımı yıkamıyorum çok kez yeniden başlamak için yeni sayfalara açtım ama boş ben hep başa döndüm sürekli ağlıyorum sonrada insanlara hiçbisey olmamış gibi gülüyorum dost kavramı çok uzak arladaşliklarım  surekli bitiyor hiç oyle dizilerde ki gibi herşeyimi anlatacağım yada beni ben söylemeden anlatan biri olmadı sonra hehangi nor sebeple hepsi bitti hepsinde tek suçlu kendimi gördüm çünkü farklı farklı insanlar sürekli sizle  geçinemiyorsa problem sizdedir konu sadece arkadaşlıl değip koni ne bilmiyorum eve gelen mosafire hoşgeldin demek için bile beynimde nice savaşlar veriyorum cogu zaman bu yüzden kavgalar çıkiyor yaşadıklarım bu kadarla ibarette değil ne yazık ki brn neyim bilmiyorum ben hiçbirsey bilmiyorum tek bildiğim çok kötü hissediyorum……

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Bahsettikleniz günlük yaşamınızı etkileyecek semptomlar. İnsanı karamsarlığa iten şeyin olayları değerlendirme şekli olduğunu bilmelisiniz. Bunlar kişinin geliştirmiş olduğu hatalı düşüncelerdir. Sizi karamsarlığa iten de bu düşünceler olabilir. Kendinizi değersizleştirme eğilimi içine girmişsiniz, bundan vazgeçmelisiniz. Arkadaşlıklarınız neden bitiyor durup düşünmek gerekir. Olaylara farklı açılardan da bakabilmek için çaba sarf edin. Bunları bilmeniz sorunlarınızı çözmek için yeterli olmaz, uygulama yapılması ve düşünce çerçevenizin işlevsiz ve sonuca götürmeyen kalıplarından çıkartılması gereklidir. Terapi desteği alırsanız üstesinden gelmeniz daha kolay olacaktır.

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

https://www.sorularlapsikolojim.com/tek-seanslik-terapi/

Cevaplandı 0
Rabia 2 sene 1 Cevap 92 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com