Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Yardım istiyorum bu hayattan memnun değilim

Soru
0 görüntülenme
0

Merhaba adım Batuhan sakaryada yaşıyorum 21 yaşındayım öncelikle kendimde farkında olduğum sorunlardan bahsedeceğim nedensiz ve istemsizce yalan söyleme arzusu ve söylemekteyim sıksık olmasads arada yaptığım bu bence affedersiniz salaklığımdan kurtulmak istiyorum kız arkadaşımla uzun süredir birlikteyiz ve oda bana bunu niye yaptığını ben seni sen olduğun için sevdiğini söyledi ben yalanlardan insan kırmaktan babamın annemle yıllar önce gittiğinden dolayı içimde burukluk aileme yalan söyleme zorunluluğundan kaynaklanacağını düşünüyorum ne yapmam gerek nasıl başa çıkabilirim ücretsiz psikolojik destek veriyor mu devlet hasteneleri veya sizin önerileriniz nelerdir lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkür ediyorum

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarıdan ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı:  Yazdıklarınız “mitomani” yalan soyleme rahatsızlığına işaret ediyor olabilir. Bu durum kişilerin dikkat çekmek ve toplumda odak noktası haline gelmek için söylediği ufak tefek yalanlar ile başlar. Aynı zamanda söylemiş olduğunuz yalan türünden kendinize dair olan benlik algınız ve özgüven ile ilgili problemleriniz olduğunu gösteriyor. Kendinizi değersizleştirme eğiliminiz olabilir. Kendiliğinden geçeçek yada tek başınıza ustesinden geleceğiniz bir durum değil, psikoterapi desteği ile bu durumu aşabilirsiniz. Devlet hastaneleri yada belediyelere bağlı psikolojik danışmanlık merkezleri ucretsiz destek veriyor olmalı.

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

Cevaplandı 0
Batuhan 2 sene 1 Cevap 142 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com