yaşamak istemiyorum

Soru

Öncelikle ben doguda görev yapan bir askerim hocam normal bir er im. Ben burada iki sefer intihar girişiminde bulundum hocam yüksek bir yere çıktım atlamak istedim ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..kısacası yaşamak istemiyorum. Hocam

0

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle doğudaki vatan görevinizde başarılar dilerim. Ancak ne varki sorunuzda oldukça fazla ÖZEL BİLGİ VE İSİM VE YER BİLDİRMİŞSİNİZ. Bu nedenle yazınızın tümünü maalesef yayınlayamıyoruz.

  Sitemize soru yöneltem tüm okuyucularımızda ricamız yazılarınızda problem yaşadığınız kişiler hakkında ŞAHIS İSİM VE SOYADLARI vermeyiniz. ÇOK NET ADRES bilgisi ve İŞ YERİ bilgisi paylaşmayınız. Maalesef sorularınızı yayınlayamayız.

  Burada sadece PSİKOLOJİK SORULAR hakkında sorulara yer verilmektedir.

  Sorunuzun cevabı: Tüm yazdıklarınızı okuduk. Size tavsiyemiz mutlaka bir psikiyatriste gitmek istediğinizi bağlı bulunduğunuz kuruma YAZILI olarak dilekçe ile bildirin. Sözel taleplerinizin gerçekleşme olasılığı YAZILI telaplerinize göre düşük olacaktır. Dilekçe ile bildirin ve intihar girişimleriniz varsa psikiyatriste başvurmanız ve hemen ilaç tedavisine başlamanız gerekir. Çevrenizdeki kişilerin psikoloji ve ruh sağlığı alanında uzman olmadıklarını düşünmeniz gerekir, bazen yanlış anlayabilirler veya size yardımcı olamayabilirler. Sizin için en doğrusu uzman bir psikiyatristle görüşmek olacaktır.

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak