Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Depresyondan çıkamıyorum hep mutsuzum

Soru
17 görüntülenme
0

Merhabalar. Biz 6 kardeşiz. ben 23 yaşındayım ve evin 5. kızıyım bir tane erkek kardeşim var. anne ile babamın arası pek iyi değildi hiçbir zaman. babamın iş durumları sebebiyle annem babamın hiçbir zaman doğru kararlar veremediğini söyler genelde aşşağılar sağlıklı bir iletişimleri yoktur. ben küçüklükten beri sevilmediğimi hisseder onunla ilgili yazılar yazardım. büyüdükçe erkek arkadaş aramaya başladım. birinin beni sevmesi hoşuma gidiyordu. unv. de bilgisayar mühendisliği okuyorum ve kendimi hep başarısız hissediyorum. mutlu değilim hayatımda biri olsun istiyorum. sürekli mutsuzum. yalnızlıktan bunaldım. kendimi anlatacağım sevildiğim bir yerde olmak istiyorum artık. bıktım hiçbir şey zevk vermiyor. hiçbir şey yapmak istemiyorum. sürekli ağlamak istiyorum. hayatımda biri olsun istiyorum. yanlış seçim yapmaktan da korkuyorum ne yapmam gerek lütfen yardım edin.

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: İnsanı karamsarlığa iten şeyin olayları değerlendirme şekli olduğunu bilmelisiniz. Bir durumla ilgili değerlendirmemizin olumsuz ya da kötümser olmasını belirleyen 4 irrasyonel düşünceden biri yada bir kaçı belirleyici olmaktadır. Bunlara düşünce kalıpları da diyebiliriz. Sizde bu kalıplar çerçevesinde kendinizi değersizleştirerek içe kapanmışsınız. Yanlış seçim yapacak olsanız bile bu felaket bir durum değildir. Bu düşüncelerden sıyrılmalısınız. Bu nedenle bir uzman desteği almanızda yarar olacaktır.

 

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 4 sene 1 Cevap 170 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com