Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

İlişki – aşırı tahammülsüzleştim

Soru
17 görüntülenme
0

Merhaba ben 22 yaşındayım sevgilimle 1 yıllık ilişkimiz var, çoğu uzaktan yürütme ile geçti. İlişkinin en başında hiç kavga çıkarmayan bir tiptim, her şey çok kolay halloluyordu. 3 4 aydır ise aşırı tahammülsüzleştim, çok sinirli olmaya başladım. Her şeyden kavga çıkar oldu ve bunun genellikle sebebi ben oluyorum. Kendimi durduramıyorum. Hemen her şeyden soğuyorum kendimi geri çekiyorum aşırı gurur yapıyorum.. Kendimi genel anlamda yalnız hissediyorum, sevgilim çok anlayışlı çook ilgili biri hep aradığım ilişkiyi yasıyorum. Ama artık 2 3 gün de bir kavga ediyoruz ve asla alttan almıyorum öncesinde kavga çıkmaması için uğraşırken şimdi çok ağır sözler ediyorum. Ne yapmalıyım ? hem kendimi hem karşımdaki insanı mutsuz ediyorum. Üniversitede okuyorum ve kendimi çok yalnız hissediyorum genelde evde yalnızım, çok bunalıyorum kendimden.

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Bu durum sadece sevgilinize karşı mı yoksa genel olarak çevrenize ve hayata karşıda tahammül sınırınız düştü mü? Önemli.
Günlük hayatımızda stres nedeniyle hemen hepimiz sinir çıkışları yaşarız. Bu çok doğaldır. Ancak, asabiyet hastalık haline geldiğinde işler değişir. Aşırı sinirliliğinizin kaynağını mutlaka çözmelisiniz. Belkide bir depresyon sürecinden geçiyorsunuz. Belkide uzak bir ilişki yaşamanın dezavantajlarını yaşıyorsunuz. Olayları değerlendirme şekliniz önemli. Bunun için de destek almanız gerekmektedir.
Uzm. Klinik Psk.
Merve Cansu Çavuş
Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233
Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş
Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !
 
 
 

Cevaplandı 0
Yalnizzzz 2 sene 1 Cevap 175 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com