Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba.5senedir hayatimda biri var arkadawdan oteyiz ama sevgilide degiliz.

Soru
20 görüntülenme
0

Baku.21 yaw

Bazen cok kiskaniyorum onu ama bazen hic kiskanmiyorummus gibime geliyor.Ayni zamanda sevdigimi dusunup sonra yok ya ben kimseyi sevemem ki diye soyledigim anlarda oluyor.Birseyler yazinca bayilacak kadar sevincli oldugum zamanlarda hic sevinmediyim zamanlarda var tabii.Bu durum yillardir boyle anlam veremiyorum.Kendimi cok kotu hiss ediyorum ne yapacagimi wawirdim.Genelde cok kararsiz biriyim.Ona umut verip sonra uzerim diye korkuyorum vicdanim bunu kaldirmaz.Kaybetmeyide goze alamiyorum.

Karşı cinsten birini kıskanıyorsanız ona olan duygularınız arkadaşlık hislerinden sevgililik hislerine dönüşmüştür diyebiliriz. Bu konuda kafanız bence çok karışmasın. Bazen seviyor bazen sevmiyor gibi olmanız ona karşı olan duygularınızı bastırmaya çalıştığınızı düşündürdü. Bu gelgitli durum kafanızı karıştırıyor, kendinizden emin olamıyorsunuz. Duygularınızı serbest bırakın o size nasıl davranmanız ve ne yapmanız gerektiğini bir süre sonra gösterecektir.

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 5 sene 1 Cevap 286 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com