Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Ne yaşıyorum? Ruh halim degişebiliyor

Soru
35 görüntülenme
0

////// Heran Ruh halim degişebiliyor yaşanan durumlara anlara karşı heran farklı duygular yaşıyorum sanki içimde birşey eksik gibi geliyor beni tamamlayan birşey dini bir kelime geçince bazen bogazım düğümleniyor nefes alamaz hale geliyorum bütün olumsuz düşünceler beni buluyor genellikle akşamları daha çok bastırıyor hissizlik hat safhada kendi duruşum yok, dedigim şeylerin sanki içi boşmuş gibi geliyor yani birşey hissederek demiyorum. İçimde eksik bir parça var sanki bilemiyorum beni tamamlayan birşey eksik bunun farkındayım sağlıklı düşünemiyorum gibi :/ duygularımda azalma var duygusuz gibi hissediyorum. Yaşım 16 Lütfen yardımcı olun bu nedir?

Yaş dönemine bağlı düşünce ve duygulanım karışıklığı yaşıyorsunuz. Ne kadar süredir bu durumda olduğunuzu söylemişsiniz. Arada bir kendinizi rahat ve dingin hissettiğiniz oluyorsa durumunuz zamanla daha stabil hale gelecektir. Ama içinde bulunduğunuz durumdan daha hızlı çıkmak için bir uzmana danışmanız faydalı olacaktır.

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 5 sene 1 Cevap 197 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com