Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

piskoloji

Soru
30 görüntülenme
0

Öncelikle Merhabalar Ben22 yaşındayım sürekli ölümü düşünüyorum birisiyle tartışırken direk ölümü göze alıyorum Sinirlendiğimde kendime zarar veriyorum duvara yumruk vuruyorum öyle rahatlıyorum sürekli ölümü düşünüyorum acaba mezara girdiğimde yılanlar beni nasıl yiyecek Mezarın içinde Kendime gelecek miyim Ben ne için varım Bazen o kadar düşünüyorum ki  ölüp bu şeyleri görmek istiyorum Sevmediğim bir cok sayi var onlara denk geldiğimde nefes alamıyorum sürekli mutsuzum bazen bana öyle bir şey oluyor dünyayı benim ayaklarımın altına serseler istemiyorum hiçbir şey istemiyorum ne Hayatı ne parayı ne aileyi hiçbir şeyi söyleyeceğim çok şey var ama söyleyemiyorum

Merhaba
Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı: Kendinize zarar varma eğiliminiz olduğunu ve ölümü bu kadar düşünüyor olmanızı göz önüne aldığımızda bir psikiyatriste başvurmanız gerektiğini düşünüyorum. Bir kişinin yaşamdan zevk almaması, kendini iyi hissetmemesi, ölüm düşüncesi daha çok depresyonda görülen belirtilerdir. Bu belirtilere gerçekten yaşamdaki yüklerin çok ve ağır olması da neden olabilir, kişi tükenmişlik hisseder. Söylemek istediklerinizi bir uzmana söylemekten başlayın ve bu konuları aşabileceğinize inanın.

 

 

Uzm. Klinik Psk.

Merve Cansu Çavuş

Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
Skype adresi: Albellis_TR

Telefonumuz: 0 212 327 0233

Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

Cevaplandı 0
mazlum 3 sene 1 Cevap 247 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com