Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Unutkanlık. Unutkanlığım var ama biraz garip

Soru
35 görüntülenme
0

Merhaba ben 15 yaşında bir kızım. Unutkanlığım var ama biraz garip. 2-3 aydır bu sorun var. Bir anlık oluyor ve en fazla 2 dakika sürüyor. Önce etrafta ki sesler gidiyor sonra hiçbir nesneyi tanımıyorum hepsini unutuyorum. Nerede olduğumu unutuyorum. Sonra her sey parça parça gelmeye başlıyor. Başka bir olayda şu okulda iken bir anda sesler gitmeye başladı sonra nerede olduğumu unuttum arkadaşimin ismini unuttum. Bu sorunu yaşarken tek bir şeye odaklı kalıyorum etrafi göremiyorum. Sonra okulda oldugum aklıma geldi ama hangi okulda olduğumu unuttumm sonra tek tek geldi her sey. Neden olur? Ismi nedir bu unutkanlığın? Tedavisi ne? Ciddi bir sey midir?

Durumunuz nörolojik bir muayneyi gerektirmektedir. Bahsetmiş olduğunuz belirtiler birden fazla nedenle ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle sorun ya da sıkıntınızın şu nedenle kaynaklanıyor olduğunu söylemek şu aşamada yanıltıcı olacaktır.

Cevaplandı 0
RasyonelPsikoloji 4 sene 1 Cevap 221 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com