Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

yaşamak istemiyorum

Soru
27 görüntülenme
0

Öncelikle ben doguda görev yapan bir askerim hocam normal bir er im. Ben burada iki sefer intihar girişiminde bulundum hocam yüksek bir yere çıktım atlamak istedim ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..kısacası yaşamak istemiyorum. Hocam

Merhaba
Öncelikle doğudaki vatan görevinizde başarılar dilerim. Ancak ne varki sorunuzda oldukça fazla ÖZEL BİLGİ VE İSİM VE YER BİLDİRMİŞSİNİZ. Bu nedenle yazınızın tümünü maalesef yayınlayamıyoruz.

Sitemize soru yöneltem tüm okuyucularımızda ricamız yazılarınızda problem yaşadığınız kişiler hakkında ŞAHIS İSİM VE SOYADLARI vermeyiniz. ÇOK NET ADRES bilgisi ve İŞ YERİ bilgisi paylaşmayınız. Maalesef sorularınızı yayınlayamayız.

Burada sadece PSİKOLOJİK SORULAR hakkında sorulara yer verilmektedir.

Sorunuzun cevabı: Tüm yazdıklarınızı okuduk. Size tavsiyemiz mutlaka bir psikiyatriste gitmek istediğinizi bağlı bulunduğunuz kuruma YAZILI olarak dilekçe ile bildirin. Sözel taleplerinizin gerçekleşme olasılığı YAZILI telaplerinize göre düşük olacaktır. Dilekçe ile bildirin ve intihar girişimleriniz varsa psikiyatriste başvurmanız ve hemen ilaç tedavisine başlamanız gerekir. Çevrenizdeki kişilerin psikoloji ve ruh sağlığı alanında uzman olmadıklarını düşünmeniz gerekir, bazen yanlış anlayabilirler veya size yardımcı olamayabilirler. Sizin için en doğrusu uzman bir psikiyatristle görüşmek olacaktır.

Cevaplandı 0
Komandoooo 2 sene 1 Cevap 338 görüntüleme 0

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.rasyonelpozitifdernek.org Psikolojiniz için pozitif yazılar bulabileceğiniz bir dernek sitesi.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam

Reklam

Sitemize reklam verebilirsiniz

Sitemize destek olmak amaçlı sembolik ücretle reklam verebilirsiniz. Sitemizde sadece kitap, yayınevi, hastane, banka, sigorta şirketlerinin, psikoloji kongresi reklamları kabul edilmektedir. Reklam ücreti: Aylık 500 TL'dir

  • Adres :Millet Cd. No: 16/15 Kartal İstanbul
  • Destek :Telefon: 0 (212) 327 02 34 / 0 546 657 34 20
  • E-Posta : info@rasyonelpsikoloji.com